Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Заклик лідера Соціалістичної партії України.

МорозМороз дає шанс демократичній коаліції.

Лідер Соціалістичної партії України, колишній голова Верховної Ради України Олександр Мороз закликає опозицію самим внести і підтримати кандидатуру Арсенія Яценюка на посаду голови парламенту.

Мороз відзначив, що демократичній коаліції потрібно дати шанс проявити себе. Він закликав підтримати Яценюка, і «подивитися, що вони далі робитимуть – оберуть Юлію Володимирівну (Тимошенко прем’єр-міністром України – ред.), хай працюють».

Він вважає, що людям необхідно дати можливість подивитися, що насправді зможе зробити Тимошенко на посаді прем’єр-міністра. «Допоможемо людям розібратися, що є управління, а що є авантюрою, і тоді, можливо, простіше буде йти до людей під час виборчої компанії. Це принципово важливо», – зазначив Мороз.

Також глава СПУ висловив думку, що сьогодні Президент України Віктор Ющенко «дуже не хоче» бачити Тимошенко на посаді керівника уряду, і саме з цим пов’язує складнощі навколо формування коаліції.

Разом з тим народний депутат, член фракції «Наша Україна – Народна Самооборона» Олександр Третьяков заспокоїв Мороза. Він підкреслив, що Президент, як і в 2006 році, коли він вніс кандидатуру Віктора Януковича, виконає вимоги законодавства, і внесе на розгляд ВР кандидатуру Тимошенко на посаду прем’єра.

«Я, може, теж не дуже хочу, щоб Юлія Володимирівна була прем’єр-міністром, але виборець вирішив інакше: щоб Соціалістична партія не пройшла до парламенту, щоб ми створили демократичну коаліцію… І, зрозуміло, що партія, яка взяла більше голосів, делегуватиме свого кандидата (на посаду прем’єр-міністра), і це буде Тимошенко», – відзначив Третьяков.

You must be logged in to post a comment.