Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Виборці ПР “не дали мандат на створення широкої коаліції”.

ШуфричШуфрич відмовляється об’єднуватися з Тимошенко.

Народний депутат України, член фракції Партії регіонів, Нестор Шуфрич категорично проти коаліції Партії регіонів з БЮТ або “Нашою Україною – Народною самообороною”, зокрема, тому, що виборці ПР “не дали мандат на створення широкої коаліції”, повідомляє УНІАН з посиланням на газету “Сейчас”.

“На виборах 2007 року ми чітко назвали своїх партнерів, з якими ми готові створювати коаліцію, і ані “Нашої України”, ані Блоку Юлії Тимошенко серед цих політичних сил не було і не могло бути”, – заявив він.

Парламентарій вважає, що зараз посилюється конфлікт між коаліцією і Секретаріатом Президента України Віктора Ющенка, і, якщо він посилюватиметься, то це призведе до нових виборів, але цього разу – і до президентських. “А після виборів політичні сили повинні будуть визначитися з урахуванням волевиявлення головного носія влади – українського народу”, – підкреслив Шуфрич.

В свою чергу, прес-секретар прем’єр-міністра Марина Сорока назвала вчорашню заяву Тимошенко про можливе об’єднання в коаліцію з Партією регіонів на умовах БЮТ жартом, тому що “вимоги, що були названі, Партія регіонів виконати не зможе”.

You must be logged in to post a comment.