Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

“Миротворчий вандалізм”.

Військовослужбовці співробітники місії ООН з організації референдуму в Західній Сахарі (МІНУРСО) знищили численні доісторичні наскальні розписи. Малюнки, вік яких сягає шести тисяч років, спотворені написами з вказівками імен і країн походження вандалів. Газета The Times повідомляє про це, посилаючись на Ніка Брукса, викладача британського університету Східної Англії, директора археологічного і екологічного проекту Western Sahara Project.

Судячи зі звіту учасників Western Sahara Project, більше всього постраждали наскальні розписи у віддаленому районі Ладжуад. Це місце дуже шанується серед сучасних племен, що населяють Сахару.

Співробітники МІНУРСО, які працюють у місії в Західній Сахарі, представляють приблизно 30 країн. Серед вандалів, судячи з підписів, залишених на археологічних пам’ятках, і списках співробітників, виявилися офіцер з Кенії, що закінчив курс «Етичної поведінки миротворця» («Ethics in Peacekeeping»), військовослужбовці з Хорватії, Росії, Єгипту, Малайзії та інших країн, повідомляє «Лента.ру».

Глава МІНУРСО повідомив газету The Times, що був шокований масштабом вандалізму, і пообіцяв зробити дисциплінарні заходи по відношенню до всіх порушників.

You must be logged in to post a comment.