Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Залишити Тендерну палату як громадський орган.

Тендерна палатаЮщенко пропонує ліквідувати Тендерну палату.

Президент Віктор Ющенко виступає за ліквідацію Тендерної палати, заявив він, виступаючи на нараді з профспілковим активом.

Ющенко нагадав, що в законопроекті про внесення змін до закону про державні закупівлі, який він направив у Верховну Раду, було запропоновано залишити Тендерну палату як громадський орган, позбавивши її основної частини повноважень.

Але тепер він змінив своє рішення.

“Я чую заклики, які звучать від бізнесу і профспілок, – давайте ліквідуємо Тендерну палату, щоб її не було. Я приймаю цю позицію”, – сказав він.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко пропонує Кабінету міністрів, Тендерній палаті й представникам Асоціації міст упродовж тижня підготувати законопроект з удосконалення законодавства щодо державних закупівель.

Президент Віктор Ющенко доручив Кабінету міністрів підготувати законопроект для підвищення ефективності системи держзакупівель.

Раніше міністр транспорту і зв’язку Йосип Вінський заявив, що Мінтрансзв’язку впродовж місяця проведе повну ротацію складу всіх тендерних комітетів із закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти в галузі транспорту і зв’язку.

За матерiалами Українські Новини

You must be logged in to post a comment.