Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Коаліція ПР з БЮТ – залякати Банкову …цього не буде ніколи.

КучмаКучма: Коаліція ПР з БЮТ є абсолютним абсурдом.

Екс-президент України Леонід Кучма переконаний, що повідомлення про можливість створення коаліції БЮТ з Партією регіонів є «абсолютним абсурдом». Про це він сказав у п’ятницю журналістам після зустрічі з учнями українського фізико-математичного ліцею.

«Я у жодному випадку не вірю в таку широку коаліцію. А коаліція «Регіонів» з БЮТ є абсолютним абсурдом», – сказав Кучма.

«Це так, залякати Банкову …цього не буде ніколи, на сьогоднішньому етапі розвитку. Думаю, це розуміють і на Банковій, і на Грушевського», – додав він, передає «УНІАН».

За його словами, подібні чутки є звичайною політичною грою.
Кучма також відзначив, що подібні заяви призводять тільки до того, що люди не розуміють, куди рухається Україна і для чого створювалася сьогоднішня коаліція.

Як повідомлялося раніше, 30 січня ряд ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що прем’єр-міністр України Тимошенко в інтерв’ю телеканалу «Євроньюс» не виключила можливого об’єднання БЮТ і Партії регіонів в одній коаліції.

На питання, чи може таке відбутися, Тимошенко нібито відповіла: «Може, але за умовами нашої команди».

«Наші умови – це упровадження 20 пунктів детінизації політики і економіки. Якщо Партія регіонів на це готова – то welcome! Як то кажуть, ласкаво просимо!», – сказала Тимошенко.

При цьому вона додала, що «судячи з останніх дій, які (вони) Партія регіонів робила при владі, до прозорих умов життя не готові як клановий бізнес, так політики».

«Тому ми з ними вибудовуємо співпрацю, але за європейськими стандартами – як влада і опозиція», – відзначила Тимошенко.

Пізніше в коментарі журналістам Тимошенко заявила, що готова співпрацювати з Партією регіонів лише як з опозиційною політичною силою.

You must be logged in to post a comment.