Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Уряд США готовий інтенсифікувати співпрацю з українським Мін’юстом.

Уряд США готовий розширити співпрацю з українським урядом, зокрема з Міністерством юстиції України, в рамках раніше початих проектів правової допомоги в реформуванні кримінальної юстиції і боротьби з корупцією.

Про це заявив Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні Уїльям Тейлор під час зустрічі з міністром юстиції України Миколою Оніщуком.

Зокрема, уряд США готовий інтенсифікувати співпрацю з українським Мін’юстом у рамках діяльності Ради з питань реалізації порогової програми «Виклики тисячоліття» щодо зниження рівня корупції, – відзначив Тейлор.

Крім того, за його словами, уряд США готовий продовжувати надавати експертну допомогу в проведенні судової реформи, а також реформуванні кримінальної юстиції в Україні. Як наголошувалося під час зустрічі, такій співпраці був успішно даний початок у грудні 2006 року Угоди про стратегічне завдання щодо виконання програми зниження рівня корупції в державному секторі (в рамках Програми порогових країн Фонду «Виклики тисячоліття»), – передає «УНІАН».

Посол США також передав українському міністру запрошення відвідати Сполучені Штати Америки з офіційним візитом. Як наголошувалося під час зустрічі, в рамках такого візиту може відбутися діалог щодо підписання двома державами міжурядових і міждержавних угод у правовій сфері.

Як повідомлялося, 4 грудня 2006 року Україною була підписана Угода про стратегічне завдання щодо виконання програми зниження рівня корупції в державному секторі (в рамках Програми порогових країн Фонду «Виклики тисячоліття»). Сторонами угоди є уряд України і уряд США, яка діє через Агентство США з міжнародного розвитку.

You must be logged in to post a comment.