Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Україна не може бути нейтральною державою.

Заява Володимира Огризка про те, що Україна не може бути нейтральною державою, свідчить про прагнення влади втягнути країну в НАТО. Про це заявив народний депутат з Партії регіонів Нестор Шуфрич.

«Я не виключаю, що мені доведеться звернутися до керівництва Партії регіонів з тим, щоб умовою розблокування трибуни було ухвалення Закону «Про державний нейтралітет України», – повідомив він.

«Я б рекомендував сьогодні міністру закордонних справ Огризку утриматися від заяв, які можуть тільки посилювати протистояння в суспільстві», – цитує слова депутата прес-служба ПР.

«При цьому хочу звернути увагу керівника зовнішньополітичного відомства, що позаблоковий статус держави зафіксований у «Декларації про державний суверенітет України», – заявив Шуфрич, пише «Сьогодні».

«Хочу нагадати міністру, що вперше питання про державний нейтралітет запропонував законодавчо закріпити перший президент України Леонід Кравчук, який розбирається в питаннях державності значно професійніше і патріотичніше, ніж нинішній міністр закордонних справ», – відзначив депутат.

«На мій погляд, Огризко відпрацьовує номер на замовлення, причому робить це дуже невміло. Думаю, що в умовах, що склалися, треба буде прискорити ухвалення закону про нейтральний статус України, і тим самим поставити крапку в цій безвідповідальній спекуляції», – вважає регіонал.

«А пану Огризку я б рекомендував ознайомитися з недавнім рішенням Конституційного Суду, яке визначило, що для відставки міністрів не треба ніякого подання, а достатньо волі парламенту», – повідомив Шуфрич.

You must be logged in to post a comment.