Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Порушено кримінальну справу за фактом вибуху у Львові.

Міський голова Львова Андрій Садовий та голова ОДА Петро Олійник поінформували Президента України Віктора Ющенка про вчорашній вибух у житловому будинку по вул. Костюшка, 14 у Львові.

Про це повідомив перший заступник мера Львова Олег Синютка під час прес-конференції сьогодні.

«Вчора ввечері голова ОДА, а сьогодні міський голова під час наради поінформували про дану ситуацію Президента України», — розповів Синютка.

Із його слів, «є спільна позиція всіх органів обласної і міської влади, що дану ситуацію ми здатні забезпечити тими людськими і технічними засобами, які є на території області і міста; стосовно фінансових джерел, ми звернемось до уряду за наданням відповідної допомоги на покриття наслідків аварії».

Нагадаємо, що вчорашній вибух у будинку кваліфікують як «надзвичайну ситуацію регіонального рівня».
Як повідомляло агентство, 7 лютого о 16.10 год. на третьому поверсі трьохповерхового житлового будинку на вулиці Костюшка, 14 (зведений у 1840 році, має 14 квартир житлового призначення та 5, які використовувалися під офіси), в квартирі №13 стався вибух побутового газу.

У результаті загинув 1 літній чоловік, а працівниками МНС із-під завалу були врятовані 10 постраждалих, із них 7 госпіталізовані, з яких 1 літня жінка з опіками перебуває у тяжкому стані, ще 3 дівчини витягли з-під завалів працівники МНС через три години після вибуху.

Вибуховою хвилею в цьому будинку зруйновані квартири №11 і 13, а також 17 квартир пошкоджені. В сусідніх будинках на вулиці Січових стрільців, 10 та 12, пошкоджені 4 квартири, де виникли тріщини та часткове руйнування стін.

Попередньо збитки від вибуху у будинку оцінюють у 15 млн. грн.

На місці працює оперативна група Головного облуправління МНС. У Києві, в центрі управління в надзвичайних ситуаціях МНС, працює опергрупа.

Розпорядженням голови облдержадміністрації створено Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

На даний час пошукові та аварійно-відновлювальні роботи продовжуються.

Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом вибуху.

You must be logged in to post a comment.