Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

“Голодування припинене… наразі це було рішення припинити на три-чотири місяці, але з правом у будь-який момент відновити”.

Зустріч з ЮщенкомЗустріч з Ющенком врятувала від голоду вкладників Еліта-Центру.

Після зустрічі з Віктором Ющенком десять вкладників, постраждавши в афері групи будівельних компаній Еліта-Центр, припинили безстрокове голодування під Секретаріатом Президента на вулиці Банковій.

“Голодування припинене… наразі це було рішення припинити на три-чотири місяці, але з правом у будь-який момент відновити”, – розповів голова правління громадської організації Центр правозахисту, що об’єднує частину інвесторів, Юрій Федоренко.

Він пояснив, що до такого рішення штаб голодуючих інвесторів прийшов після зустрічі з Президентом Віктором Ющенком в п’ятницю, який гарантував їм вирішення проблеми.

“Ми повірили словам Президента і знімаємо зараз табір”, – додав Федоренко.

Відновлення голодування, за його словами, можливе у разі відсутності реальних кроків влади до вирішенням проблеми.

Федоренко додав, що інвестори покинуть табір в п’ятницю, а в суботу вдень зберуть намети.

Нагадаємо, що 4 лютого, в день другої річниці викриття афери довкола Еліта-Центру, десять обдурених вкладників розпочали безстрокове голодування під стінами Секретаріату Президента. Вони вимагали від керівників держави захистити законні права на житло всіх 1759 ошуканих інвесторів.

Віктор Ющенко особисто вийшов і поспілкувався з ошуканими вкладниками, пообіцявши, що вирішення проблеми стосуватиметься всіх постраждавших. Крім того, Президент запевнив, що до п’ятниці буде створена урядова комісія для врегулювання конфлікту.

Крім того, Президент оголосив догану голові Київської міської державної адміністрації Леоніду Черновецкому за суттєву недбалість в роботі з стабілізації ситуації на первинному ринку житла та послабленя виконавчої дмсципліни

За матерiалами Українські Новини

You must be logged in to post a comment.