Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

«Накрито» підпільний алкогольний синдикат.

Спільними зусиллями податкових міліціонерів Вінницької, Тернопільської і Чернівецької областей вдалося виявити і припинити виробництво і збут підробленої алкогольної продукції на території декількох областей.

Як повідомили у Відділі громадських зв’язків ДПА у Вінницькій області, для виявлення підпільного синдикату була проведена ціла низка слідчо-оперативних заходів, в ході яких були затримані реалізатор фальшивих акцизних марок і виробник фальсифікату. Обшуки підозрілих співучасників здійснювали одночасно в усіх регіонах. В результаті вилучено понад 102 тис. шт. акцизних марок на алкогольні напої встановленого зразка України з ознаками підробки, передає «УНІАН».

Пізніше виявили виробника фальшивих металевих пробок для пляшок. «Спеціальне обладнання для їх виготовлення і нанесення фарби на пробку, кліше відомих торгових марок, трафарети, засоби радіозв’язку і майже 8 тис. грн., знайдені під час обшуку, засвідчили – діє підпільний цех», сказали в податковій. Понад 1100 штук пробок – підтвердили це. В іншому місці зберігався спирт, готовий до збуту. Всього під час операції вилучено майже 80 тис. літрів спирту, 500 літрів рідини, схожої на нього, 7 кг хімічних сполук для очищення водно-спиртової суміші, 195 пляшок готової до реалізації фальсифікованої продукції.

Двох організаторів злочинної мережі реалізації фальшивих акцизних марок і пробок відомих брендів заарештовано.

You must be logged in to post a comment.