Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Навколо будівництва стадіону до Євро-2012 у Львові.

Євро-2012Влада Львова створює австрійцям всі необхідні умови для будівництва стадіону до Євро-2012.

11 лютого у Львівській міській раді відбулася зустріч з представниками компанії «ALPINE BAU GMBH», яка виборола право будівництва стадіону до Євро2012.

«Ми вже працюємо декілька місяців над цим проектом, вивчали та контактували із людьми, які описували нам потреби у цій галузі. Виходячи із того досвіду, що ми побудували три стадіони до ЄВРО 2008, то це для нас буде наступним логічним кроком – перехід до Львова. Ми активно працюватимемо, щоб вкластися у терміни будівництва стадіону і велика увага приділяється спільній роботі, співпраці із містом», – повідомив Роман Естербауер, головний менеджер компанії.

За словами директора департаменту «Євро-2012» Олега Засадного, під час перебування представників компанії у Львові було розглянуто можливість участі українських компаній у реалізації проекту: «Ми обговорили створення окремого офісу компанії у Львові для австрійських архітекторів та керівників проекту, а також домовилися про залучення українських архітекторів до проекту, так як вони, по-перше, знають будівельні вимоги українського законодавства, по-друге, добре розуміють концепцію нашого міста».

Водночас Роман Естербауер повідомив, що найближчим часом компанія «ALPINE BAU GMBH» буде засновувати своє представництво у Львові, залучивши українських працівників. «Ми й у майбутньому хотіли б працювати у цьому регіоні. Якщо пройтися частиною старого міста, то можна знайти багато подібних речей таких як і в Австрії.», – прокоментував головний менеджер компанії «ALPINE BAU GMBH».

Він також зазначив, що досвід компанії у бізнесі конструювання сягає 40 років завдяки ефективній діяльності 150 компетентних дочірніх підприємств і філій «ALPINE BAU GMBH».

You must be logged in to post a comment.