Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Адвокати Рудьковського ще не подали апеляційної скарги.

Прокуратура Києва відмовила родичам арештованого екс-міністра транспорту і зв’язку України Миколи Рудьковського в зустрічі з ним.

Про це повідомила прес-секретар Рудьковського Вікторія Бутенко.

Вона також інформувала, що Рудьковський просив (кого саме, не уточнила), щоб йому надали спеціальну медичну допомогу у зв’язку з тим, що сьогодні закінчується термін, коли йому повинні зняти післяопераційні шви.

Разом з тим, прес-секретар зазначила, що наразі адвокати Рудьковського ще не подали апеляційної скарги на вирішення Печерського райсуду Києва, за рішенням якого Рудьковський був узятий під варту, передає «УНІАН».

Як повідомлялося, 11 лютого суддя Печерського районного суду Києва ухвалив рішення про утримання під вартою Рудьковського. Таким чином, суддя задовольнив подання прокуратури міста Києва, яка просила змінити Рудьковському запобіжний захід з підписки про невиїзд на арешт.

Проти Рудьковського порушена кримінальна справа за розтрату майна в особливо великих розмірах під час здійснення приватної поїздки за маршрутом Київ-Париж-Київ (ч. 5 ст.191 Кримінального кодексу України).

You must be logged in to post a comment.