Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Яценюк дізнався, про що думає Герман.

ЯценюкЯценюк і регіонали «почули один одного».

Консультації голови Верховної Ради Арсенія Яценюка з членами фракції Партії регіонів завершилися, повідомляє 5 канал.

Як повідомив сам Яценюк, «ми почули один одного.. я сподіваюся, що такі ж розмови у нас будуть і з представниками більшості».

Яценюк не виключив, що найближчим часом можна буде побачити результати цієї зустрічі. «Є ймовірність того, що компроміс буде знайдено», – сказав він.

У свою чергу народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман повідомила, що сторони домовилися про те, щоб до завтра знайти рішення з оптимізації роботи парламенту. «Ми сказали відверто, що ми думаємо… Ми розійшлися з тим, що ми думаємо протягом ночі, як прийняти Соломонове рішення», – сказала вона.

Згідно з досягнутими домовленостями, наступне засідання парламенту заплановане на 19 лютого.

Нагадаємо, що сьогодні Партія регіонів знову прийшла до Верховної Ради з кульками і заблокувала трибуну. Регіонали знову принесли у парламент жовті та блакитні кульки з написами НАТО – НІ, а також національні прапори на вудочках. ПР поновила блокування Ради з вимогою повернутися до розгляду питання щодо НАТО.

Після погоджувальної ради голів фракцій зі спікером парламенту політики вирішили сьогодні працювати у комітетах. Яценюк виступив з ініціативою про зустріч Віктора Ющенка з лідерами парламентських фракцій, яка може відбутися вже завтра.

За матеріалами РБК-Украина

You must be logged in to post a comment.