Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Захист Рудьковського оскаржив арешт екс-міністра.

РудьковськийРудьковський оскаржив свій арешт. Адвокат заявляє про тиск.

Адвокат екс-міністра транспорту і зв’язку Миколи Рудьковського Олексій Бонюк подав скаргу в Апеляційний суд Києва на рішення Печерського райсуду про арешт Миколи Рудьковського.

Про це Олексій Бонюк повідомив сьогодні, 13 лютого, після подання апеляції в суд. За його словами, Печерський райсуд не взяв до уваги докази, надані адвокатами на користь екс-мінітсра. Адвокат зазначив, що це і слугувало підставою для подання скарги.

Крім того адвокат Олексій Бонюк стверджує, що на захист Миколи Рудьковського чиниться тиск з боку прокуратруи. “На кожного з адвокатів, а їх двоє, внесено подання прокуратурою Києва в дисциплінарну комісію адвокатів Києва про позбавлення їхнього права займатися адвокатською діяльністю… Думаю, внесення подання… є тиском на адвокатів”, – наголосив Олександр Бонюк.

Адвокат також повідомив, що захист Миколи Рудьковського готує для подачі в Генеральну прокуратуру України скаргу щодо порушення кримінальної справи стосовно Рудьковского й мотивування органів обвинувачення на обрання запобіжного заходу у вигляді узяття під варту.

Нагадаємо, 9 лютого Миколу Рудьковского було затримано співробітниками спецслужби за рішенням суду у зв’язку з ухилянням його від слідства. У понеділок, 11 лютого, Печерський райсуд задовольнив подання прокуратури Києва про зміну запобіжного заходу пана Рудьковського з підписки про невиїзд на арешт. Екс-міністр транспорту й зв’язку обвинувачується в розкраданні держкоштів під час його роботи на чолі мінтрансу.

Сам же Микола Рудьковський заявляє, що його арешт є політ замовленням.

За матерiалами Інтерфакс-Україна

You must be logged in to post a comment.