Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

“Партія регіонів не має наміру боротися з корупцією”.

Представники фракції Партії регіонів у черговий раз зірвали засідання Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією. Про це заявив представник НУ-НС у парламенті, народний депутат Володимир Ар’єв.

Як повідомили в прес-службі «Народної самооборони», сьогодні на засідання Комітету прийшли представники трьох з чотирьох політичних сил – КПУ, БЮТ і НУ-НС, але кворуму не було через відсутність народних депутатів від Партії регіонів, – передає «ЛІГА».

«Я так розумію, Партія регіонів не має наміру боротися з корупцією і переносить свої політичні декларації із залу засідань у профільний Комітет. Хоча представник фракції Партії регіонів Микола Джига неодноразово підкреслював, що робота Комітету не політизуватиметься. У нас на порядку денному були важливі питання, повинні були розглядатися законопроекти по боротьбі з корупцією. Це вже повторно «регіонали» зірвали засідання», – повідомив народний депутат.

Кажучи про версії такої поведінки представників Партії регіонів, В.Ар’єв відзначив: «Є тільки дві версії того, що відбулося. Або «регіонали» свідомо саботують роботу Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією і ВР у цілому. Або вони колективно впали в «дитинство» і пішли гратися повітряними кульками».

Нагадаємо, вчора і сьогодні на засідання ВР представники Партії регіонів принесли повітряні кульки з написом «НАТО – ні!»

You must be logged in to post a comment.