Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

НАТО стурбоване висловлюваннями Путіна про ракети.

ПутінНАТО стурбоване висловлюваннями Путіна про ракети й Україну.

НАТО стурбована висловлюваннями президента РФ Володимира Путіна про можливість перенаціленння ракет на Україну у випадку появи на її території натівських військових баз, сказав на умовах анонімності чиновник штаб-квартири НАТО в Брюсселі.

“Нам дуже не подобається ця заява, вона неприйнятна для наших відносин (між Росією й НАТО)”, – сказало джерело.

У свою чергу, офіційний представник НАТО Джеймс Аппатурай заявив, що рішення про розширення альянсу приймають “винятково члени” НАТО, без оглядки на будь-кого.

При цьому він сказав, що розширення альянсу є сприятливим чинником для стабільності й безпеки в Європі.

Нагадаємо, 12 лютого у Москві на спільній з Президентом України президент РФ назвав вступ України в НАТО її внутрішньою справою, але закликав Київ подумати про наслідки.

Сьогодні ж, 14 лютого, під час прес-конференції російський президент заявив про можливість націлення російських ракет на Україну. Він гостро висловився щодо євроатлантичних устремлінь Києва, зокрема щодо листа керівництва Української держави генсеку НАТО, як заявив Путін «керівництво України взяло й підписало папірець на початок процесу приєднання. Це що демократія?».

У свою чергу заступник глави Секретаріату Віктора Ющенка підкреслив, що заява Путіна про можливе перенацілення ракет є неприємною для України й вимагає глибокого аналізу.

Нагадаємо, днями Президент України в Москві заявив про те, що Україна готова законодавчо закріпити нерозміщення військових баз НАТО на своїй території.

За матерiалами РІА Новости

You must be logged in to post a comment.