Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Коаліція обіцяє знизити рівень інфляції.

Коаліція фракцій “Блок Юлії Тимошенко” і Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона” зобов’язуються забезпечити стабільно низький рівень інфляції. Про це говориться в програмі коаліції.

Коаліція обіцяє мінімізувати інфляцію шляхом впливу на баланс ринкового попиту та пропозиції, а також переборювати монетарні і немонетарні причини збільшення споживчих цін.

Крім цього коаліція має намір сприяти процесам становлення національного капіталу, як основи національної макроекономічної стабільності і конкурентноздатності, займатися детінізацією економіки і легалізацією капіталів.

Одним із пріоритетів побудови конкурентноздатної національної економіки в програмі визнається підвищення ефективності управління грошовою пропозицією і вибір адекватних цільових орієнтирів монетарної і курсової політики.

Коаліція також зобов’язується зміцнити бюджети місцевого самоврядування шляхом децентралізації державних фінансів.

Як повідомляло агентство, Перший віце-прем’єр-міністр, міністр фінансів Микола Азаров прогнозує, що інфляція за підсумками 2007 року буде меншою 14,5%.

Глава ради Національного банку Петро Порошенко допускає, що інфляція за підсумками нинішнього року може скласти до 15,5%.

21 листопада Кабінет міністрів погіршив прогноз інфляції на 2007 рік з 7,5% до 14,5%, а також на 2008 рік – з 6,8% до 9,6%.

У жовтні інфляція склала 2,9%, у січні-жовтні – 11,7%.

You must be logged in to post a comment.