Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

За роботу на посту президента Путін отримав «п’ять з плюсом».

Володимир Путін, який іде в травні з поста президента РФ після восьми років керівництва країною, свої два президентські терміни відпрацював на «п’ять з плюсом», – вважає спікер Ради Федерації Сергій Миронов.

«Те, що зробив президент Росії Володимир Володимирович Путін, – безпрецедентно за позитивними наслідками для Росії», – сказав Миронов журналістам у п’ятницю.

Він відзначив, що в 2000 році Путін врятував Росію від розпаду, «відтягнув країну від прірви», – передає РІА «Новини».

«Те, що Володимир Володимирович Путін повернув росіянам гордість за свою країну, не порахувати ні в чому – ні в рублях, ні в золотовалютних резервах», – сказав лідер «Справедливої Росії».

У Росії 2 березня пройдуть президентські вибори. Путін, відповідно до конституції, не має права брати участь у них, оскільки займає пост президента другий термін підряд.

У четвер він провів останню на посту президента щорічну «велику прес-конференцію» в Кремлі. Глава держави признався, що задоволений результатами своєї роботи і йому не соромно перед виборцями. «Всі ці вісім років я орав, як раб на галерах, з ранку до ночі, і робив це з повною віддачею сил», – сказав Путін, порівнявши ці роки з тривалим відрядженням.

You must be logged in to post a comment.