Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Рудьковського мають доправити до клініки «Борис».

РудьковськийРудьковського знову повезуть до лікарні.

Екс-міністра транспорту і зв`язку Миколу Рудьковського сьогодні знову мають доправити до клініки «Борис» для зняття медичних швів.

Вчора, як повідомили в прес-службі Рудьковського, хірургічного втручання проведено не було. Лікарі клініки Борис встигли лише оглянути екс-міністра і надати йому першочергову медичну допомогу.

У прес-службі стверджують, що за попередніми даними медиків, на даний момент Рудьковському необхідне «оперативне нейрохірургічне втручання». Пересуватися самостійно екс-міністр не може. «Весь вечір п`ятниці він провів під крапельницею», – уточнили в прес-службі.

Після вчорашньої бійки в клініці Борис Рудьковського повернули до СІЗО – це сталося близько 10-ї вечора.

Нагадаємо, що у п`ятницю увечері в ефірі Свободи Савік Шустер заявив, що в клініці Борис, куди привезли екс-міністра транспорту Миколу Рудьковського, сталася бійка . За попередніми даними, в ній брали участь співробітники служби виконання покарань, які конвоювали Рудьковського, і депутати від Партії регіонів Нестор Шуфрич, Володимир Сівкович і Владислав Лук’янов.

Причиною колотнечі стала спроба служби виконання покарань забрати Рудьковського до СІЗО. Нардепи наполягали на тому, щоб екс-міністр залишився в лікарні.

Повідомивши перший раз про інцидент, Шустер заявив, що в програмі продемонструють відео бійки. Проте наприкінці програми повідомив, що досягнуто домовленості про те, що документальні свідоцтва не будуть оприлюднені. До цього Шустер додав, що в результаті бійки “приміщення лікарні сильно постраждало”.

За матеріалами УНІАН

You must be logged in to post a comment.