Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

При приватизації об’єктів використовується методологія.

ЮщенкоЮщенко порівняв приватизацію від Семенюк із коханцями Катерини ІІ.

«Даруйте, як єврей на яйцях сторгували. Це називається приватизація? Мені це нагадує, як Катерина ІІ своїм коханцям в Україні дарувала землю, це приблизно такий же процес», – наголосив Ющенко.

Президент України Віктор Ющенко пропонує Фонду держмайна в місячний термін розробити державну програму приватизації на 2008-2013 рр.

“Я запропонував створити робочу групу фахівців у сфері приватизації і підготувати концептуальні основи вдосконалення українського приватизаційного законодавства. На принципах, на яких Фонд держмайна в місячний термін повинен розробити необхідні законопроекти і державну програму приватизації на 2008-2013 роки”, – сказав Ющенко в ході засідання Ради національної безпеки й оборони України.

Президент зазначив, що наразі при приватизації об’єктів використовується методологія, розроблена при формуванні Державної програми приватизації на 2000-2002. “Невже нічого не змінилося на ринках (…), що ми шість років не змінюємо державну програму?”, – дивується він.

На думку глави держави, такий стан речей, мабуть, вигідний тим, хто займається приватизаційними процесами.

Ющенко відзначив необхідність розробити програму, яка б відповідала вимогам сьогоднішнього дня, в якій було б передбачено: приватизація здійснюється прозоро.

Ющенко виразив переконання в тому, що Україні необхідно відмовитися від чисто фіскальної моделі приватизації, “а додати до цієї моделі інвестиційну орієнтацію і думати про розвиток інфраструктури”.

За матерiалами Інтерфакс-Україна

You must be logged in to post a comment.