Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Кількість неповнолітніх наркоманів в Україні зростає.

НаркоманіяВ Україні зростає кількість наркоманів: за 5 років – у 1,5 рази.

В Україні упродовж останніх п’яти років кількість наркоманів збільшилася у півтора рази. Якщо у 2003 році на медичних обліках перебувало 119 тис. наркозалежних, то наразі таких понад 173 тис., серед них більше 5 тис. – неповнолітні.

Таку сумну статистику було названо на розширеній колегії МВС України за участі Президента України Віктора Ющенка, повідомили у Департаменті зв’язків із громадськістю МВС.

На першому місці за кількістю наркоманів знаходиться Миколаївська область – 71 наркозалежний на 10 тисяч населення, друге місце посідає Луганщина – 67 на 10 тис., далі йде Одеська область – 65 на 10 тис.; Дніпропетровська – 62 на 10 тис.

У Львівській області налічується 20 наркоманів на 10 тисяч населення. Найменше наркозалежних у Закарпатській області – 7 на 10 тис.

Торік органи внутрішніх справ виявили майже 4,7 тис. фактів порушень правил обігу лікарських засобів, які містять підконтрольні речовини, зокрема трамадол. За цими фактами порушено 1,5 тис. кримінальних справ. З незаконного обігу вилучено 1,8 млн тис. доз зазначених медпрепаратів, у тому числі понад 763 тис. трамадолу.

Як повідомлялося, за даними Національної ради з питань здоров’я, в Україні щороку через алкоголізм помирає понад 40 тис. людей.

За результатами опитування Всесвітньої організації охорони здоров’я, Україна посідає перше місце у світі за масштабами підліткового алкоголізму. Тобто, українські діти та молодь споживають алкоголю найбільше у світі порівняно зі своїми ровесниками із інших країн.

За матерiалами ZAXID.NET

You must be logged in to post a comment.