Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Тимошенко зустрічається з Путіном у його резиденції.

Тимошенко & ПутінУ Москві відбувається зустріч Путіна і Тимошенко.

Президент РФ Володимир Путін приймає в своїй резиденції у Ново-Огарьово прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко. Зустріч проходить у Камінному залі резиденції.

Тимошенко приїхала до резиденції Путіна з будинку уряду. Як і на переговорах з російським прем’єром Віктором Зубковим, вона одягнена в білосніжне плаття.

Президент РФ привітав Тимошенко і запропонував почати переговори. За його словами, сторонам “є, що обговорити”.

Юлія Тимошенко заявила, що не бачить жодного питання в російсько-українських відносинах, щодо якого у Москви і Києва були б серйозні розбіжності.

“Ми дуже хотіли б, щоб Росія і Україна використовували колосальний потенціал нашої співпраці та спільні напрацювання”, – заявила український прем’єр. “Наш уряд працюватиме, щоб це стало реальністю”, – пообіцяла вона.

Тимошенко розповіла президентові РФ про досягнуті на зустрічі з прем’єром Віктором Зубковим домовленості. “У квітні цього року ми матимемо повністю узгоджені пріоритети по всіх 11 комісіях (міжурядові комісії)”, – сказала вона.

Путін попросив уточнити, чи задоволена прем’єр-міністр України тим, як пройшли її переговори у Москві.

“Так, – відповіла Тимошенко, – ми обговорили багато питань, і немає жодного питання, в якому б ми мали якісь дуже глибокі розбіжності”.

У свою чергу Володимир Путін відзначив, усі проблеми у відносинах Росії і України можна вирішити.

“Як ми і домовлялися, після виборів до парламенту України і формування уряду ми продовжили контакти практично на всіх рівнях. Ви знаєте, що пройшли державні консультації, і, на мій погляд, пройшли продуктивно: ми домовилися по цілому ряду проблем”, – сказав він, звертаючись до Тимошенко.

“Насправді, коли ми почали обговорювати ці проблеми, з’ясувалося, що проблеми усі можна вирішити, глибинних суперечностей у нас немає”, – відзначив глава держави.

“Об’єм нашої взаємодії, – продовжив президент РФ, – дуже великий і постійно зростає”. “Незважаючи на наші суперечки щодо деяких питань, об’єм торгівлі зростає щороку і приростає на значні величини”, – сказав він.

“Нам би дуже хотілося, щоб як і з іншими нашими партнерами, більше приділялося уваги диверсифікації наших зв’язків. Передумови для цього є, я маю на увазі великий ступінь кооперації між нашими підприємствами, які ми, зі свого боку, повинні підтримувати”, – додав президент Росії.

За матеріалами РІА Новости

You must be logged in to post a comment.