Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Напад на посольство США.

Учасники масової маніфестації проти незалежності Косова в Бєлграді увірвалися в будівлю посольства США і підпалили його. У момент нападу бєлградська поліція не охороняла будівлю посольства, – повідомляє Reuters. Жодного співробітника диппредставництва не було в будівлі. За словами офіційного представника Держдепартаменту США Шона Маккормака, ніхто з громадян США не постраждав.

За уточненими даними, натовпу протестуючих спочатку вдалося прорвати поліцейський кордон, встановлений біля посольства США. Серби почали закидати поліцейських камінням, внаслідок чого співробітникам правоохоронних органів довелося відступити на сусідню вулицю, – передає «Lenta.ru».

За повідомленнями з місця подій, більшість нападаючих на посольство – футбольні фанати. Один з маніфестантів забрався на будівлю посольства і зірвав з нього американський прапор. Розлючений натовп розірвав прапор на шматки. На його місце був поставлений прапор Сербії.

Напад на посольство США відбувся після закінчення акції протесту «Косово – це Сербія», в якій взяли участь від 150 до 200 тисяч сербів.

You must be logged in to post a comment.