Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

За підрахунками Януковича, понад 15 млн. українців – проти вступу у НАТО.

ЯнуковичЯнукович нарахував 15 млн. противників НАТО і зареєстрував проект постанови.

Керівник парламентської фракції Партії регіонів Віктор Янукович зареєстрував у ВР проект постанови про НАТО. За ним, будь-які рішення щодо вступу України у Північноатлантичний альянс ухвалюються за результатами всеукраїнського референдуму.

Проект відповідної постанови № 1402-5 зареєстрований у парламенті 21 лютого.

“Рішення щодо вступу України до НАТО приймаються за результатами всеукраїнського референдуму з даного питання”, – йдеться у документі, автором якого виступив Віктор Янукович.

Як зазначається у пояснювальній записці до проекту постанови Про рішення щодо вступу України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО), “законопроект розроблено з метою встановлення процедури прийняття рішення Україною щодо вступу до НАТО”.
Лідер ПР переконаний, що ухвалення постанови зумовлене “вимогою більш ніж 15 млн. громадян України виступити проти інтеграції України до будь-якої військово-політичної організації, зокрема і НАТО”.

Прийняття ж постанови надасть можливість розв’язати суспільно важливе питання, вважає лідер Партії регіонів. Також Віктор Янукович висловлює бажання особисто “доповідати законопроект на пленарному засіданні Верховної Ради”. Крім того, ПР вимагала проведення референдуму щодо вступу в НАТО до моменту приєднання України до Плану дій із набуття членства в Альянсі. Українські дипломати сподіваються отримати запрошення приєднатися до ПДЧ під час Бухарестського саміту НАТО у квітні цьогоріч.

За матерiалами УНІАН

You must be logged in to post a comment.