Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Маккейн звинуватив Росію в розпалюванні нетерпимості й націоналізму в Сербії.

Джон МаккейнРосія розпалює в Сербії нетерпимість і націоналізм.

Республіканський кандидат у президенти США сенатор Джон Маккейн звинуватив Росію в розпалюванні нетерпимості й націоналізму в Сербії.

“На жаль, Росія, яка могла б бути корисною в справі миру, вважала за краще натомість роздувати вогонь нетерпимості та крайнього націоналізму в Сербії”, – заявив Маккейн у зв’язку з безладом у Белграді й нападом на посольство США.

Сенатор сказав : „Ми сподіваємося, що Москва натомість вважатиме за краще працювати разом із нами над таким рішенням, яке приведе до довгострокової стабільності, свободи і процвітання Сербії й усього регіону”.

Кандидат у президенти також підкреслив, що підтримує незалежність Косова і вважає, що, не дивлячись на спалах насильства в Белграді, “ми наближаємося до закінчення струсів, що відбулися після розпаду Югославії”- сказав Маккейн.

Офіційний представник МЗС РФ Михайло Каминін напередодні назвав вислови про причетність Росії до подій у Белграді абсолютно недоречними і охарактеризував їх як спробу перекладати з хворої голови на здорову.

“Люди, які ратували за проголошення односторонньої незалежності Косова, повинні були прорахувати наслідки такого кроку”, – заявив Каминін.

Нагадаємо, в ніч на п’ятницю, 22 лютого, в Белграді акція протесту проти одностороннього проголошення незалежності Косова переросла в масові безлади, в ході яких було підпалено будівлю посольства США.

Раніше, 19 лютого, постпред Росії при ООН Віталій Чуркін, виступаючи на засіданні Ради безпеки ООН, зажадав визнати незаконним проголошення сербським краєм Косовом незалежності в односторонньому порядку.

За матерiалами РІА Новости

You must be logged in to post a comment.