Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Мітинг з нагоди 90-ї річниці створення Радянської Армії «Не дамо Україні «вступити» в НАТО!»

Мітинг з нагоди 90-ї річниці створення Радянської Армії «Не дамо Україні «вступити» в НАТО!» на площі біля Монументу Слави у Львові пройшов без ексцесів.

У заході взяло участь близько 150 осіб, які представляли ЛОК КПУ, ЛОВ Партії регіонів, ЛОО Прогресивно-соціалістичної партії, ЛОО партії «Київська Русь», ЛОО партії «Відродження українського села» та низка громадських організацій.

У результаті заходу було прийнято три резолюції: щодо 90-ї річниці створення Радянської Армії святкування, проти вступу до НАТО та про неналежний стан Монумента Слави.

«Ми бачимо, що сталося в Югославії, де край Косово, звідки починалося відродження сербського народу, тепер забрали. Завдяки агресивному блоку НАТО Югославію розбомбили, розчленували. І нас хочуть у це втягнути. Цього не можна допустити», – сказав перший секретар ЛОК КПУ Сергій Калинюк.

«Згідно з законом органи місцевого самоврядування мають стежити, аби пам’ятники були в належному стані, але ми бачимо, що це не робиться. Міська рада нас ігнорує», – додав він.

You must be logged in to post a comment.