Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Львів може залишитися без Євро-2012.

Євро-2012Львів можуть позбавити Євро-2012 на користь Одеси.

Комісія УЄФА може ухвалити рішення щодо переведення Одеси зі статусу резервного міста до списку основних міст проведення матчів фінальної частини європейського футбольного чемпіонату 2012 року.

Про це заявили представники УЄФА, які прибули в Одесу.

“Ми повинні бути чесними й сказати відверто: є певні складності підготовки до Євро-2012 в інших українських містах. Йдеться про відсутність аеровокзалів з високими можливостями прийому, стадіонів, місць для розміщення гостей, учасників і футбольних уболівальників, зручних транспортних мереж. Зараз в Одеси найкращий шанс одержати статус основного міста, тому що деякі міста можуть не дійти до остаточного рішення”, – зазначив член комісії Матело Гамбуто.

Члени комісії УЄФА в супроводі представників Одеської мерії цікавилися об’єктами, пов’язаними із проведенням Євро-2012, а також знайомилися із визначними пам’ятками міста та його футбольними традиціями.

Основний розділ електронної презентації Одеси був присвячений перспективам розвитку міста на найближчі чотири роки – будівництву нових спортивних арен, готелів, лікарні та інших об’єктів інфраструктури й ходу підготовки до проведення Євро-2012.

Віце-мер Михайло Кучук подякував комісії за високу оцінку виконаної роботи. “Комісія УЄФА сприятиме виділенню з держбюджету коштів для реалізації планів підготовки до Євро-2012″, – висловив надію Кучук.

Представники УЄФА пробудуть в Одесі кілька днів, а у понеділок зустрінуться з мером міста Едуардом Гурвіцем.

Україна та Польща виграли організований УЄФА тендер на проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Планується, що в Україні матчі Євро-2012 будуть приймати Київ, Донецьк, Львів і Дніпропетровськ як основні міста та Одеса й Харків – як запасні.

Відповідно до тендерної заявки, проведення відкриття Євро-2012 заплановане у Варшаві, фіналу – у Києві.

За матеріалами УНІАН

You must be logged in to post a comment.