Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Олексій Кожа оскаржить своє звільнення у суді.

Колишній заступник командира спецзагону ДАІ «Кобра», підполковник міліції Олексій Кожа оскаржить своє звільнення у суді.

За його словами, вимагати сатисфакції в суді у зв’язку зі спішним звільненням з органів МВС за те, що нібито показав голові Верховної Ради Арсенієві Яценюку середній палець, він буде у п’ятницю. Про це розповів сам Кожа газеті «Сьогодні», передає «УНІАН»

Як повідомив Кожа, він має намір оскаржити підставу, за якою його звільнили (дискредитація звання офіцера), і саму процедуру звільнення (спочатку зняли, а потім оголосили).

Водночас колишній замкомандира «Кобри» підкреслив, що не збирається продовжувати службу, але для нього має принципове значення формулювання звільнення, оскільки від цього залежить розрахунок пенсії. За інформацією «Сьогодні», в даний час Кожа сам виховує неповнолітню доньку — дружина загинула кілька років тому.

Тим часом у Департаменті Державтоінспекції газету повідомили, що «Кобра» працює у старому режимі, спецпідрозділом керує заступник командира Сергій Духота.

Як раніше повідомляв ForUm, 18 лютого Президент України Віктор Ющенко зобов’язав начальника Державного департаменту ДАІ МВС України Сергія Коломійця, начальника спецпідрозділу ДАІ «Кобра» та його заступника власноручно написати заяви про звільнення з посад.

Про це він заявив на колегії МВС України після того, як голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк розповів про один із випадків на дорозі, учасником якого він став.

Зокрема, Яценюк поінформував, що він, перебуваючи за кермом автомобіля і не порушуючи Правил дорожнього руху, у супроводі автомобіля управління Державної служби охорони прямував у своїх справах. У якусь мить на автотрасі з’явився джип, який не реагував на сигнали автомобіля супроводу і порушував Правила дорожнього руху. Цей джип, який перешкоджав руху автомобіля Яценюка, прийняв праворуч, після чого було опущено одне з його вікон і особа, яка сиділа в тому автомобілі, показала, за словами Яценюка, «дуже відомий жест», який використовується «в американських кінострічках». Як з’ясувалося пізніше, за кермом джипа був заступник начальника спецпідрозділу ДАІ МВС України «Кобра» за прізвищем Кожа, розповів Яценюк.

21 лютого міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив про намір розформувати спецпідрозділ ДАІ «Кобра».

You must be logged in to post a comment.