Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Загадки

В поисках шуток? Смешные загадки для любого поколения.

kidportal.ru

Курс євро ставить нові рекорди.

ДоларДолар рекордно впав відносно євро.

Американський долар сягнув ще одного історичного мінімуму відносно євро на фоні даних, які підтверджують побоювання, що економіку США, можливо, очікує рецесія.

Після того, як були оприлюднені показники, що свідчать про різке падіння американського ринку нерухомості й триваюче скорочення споживання, євро сягнуло рекордної позначки стосовно долара – $1,50.

Крім того, ціни виробників у США за рік – з лютого 2007 року по січень 2008-го – виросли на 7,4%, а за останній місяць – на 1%. Такого різкого стрибка цін у США не було з жовтня 1981 року.

За словами валютних трейдерів, центральний банк США, Федеральна резервна система (ФРС), можливо, буде змушена ще небагато зменшити базову ставку, що послабить долар ще більше.

Разом з тим, ціна сирої нафти в США сягнула нового рекордного рівня – 101,43 долара за барель.

Напередодні колишній глава ФРС Алан Грінспен заявив, що економічний ріст у США зупинився й швидку зміну ситуації в кращу сторону малоймовірно.

Одночасно два найбільших інвестиційних банки – Goldman Sachs і Merrіll Lynch – також прогнозували спад в економіці США в 2008 році.

Минулого разу долар падав на азіатських біржах 11 лютого.

Нагадаємо, що 24 січня на українському міжбанківському валютному ринку відбулося підвищення курсу долара до річного максимуму – 5,1 грн/$.

22 січня після того, як ФРС зменшила ставку на 0,75 процентного пункту – до 3,5% річних, на світових ринках долар різко впав до євро до $1,4574, тоді як раніше він піднімався до $1,4365 – найвищої позначки з 21 грудня.

За матеріалами BBCrussian.com

You must be logged in to post a comment.