Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Перегляд ліцензії СП “Укргаз-Енерго” на реалізацію газу на внутрішньому ринку.

Укргаз-Енерго“Нафтогаз України” просить суд скасувати реєстрацію “Укргаз-Енерго”.

Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” звернулася з позовом у Господарський суд Києва з вимогою скасувати реєстрацію спільного підприємства “Укргаз-Енерго”.

Про це на прес-конференції повідомив член спостережної ради, помічник голови правління СП “Укргаз-Енерго” Андрій Галущак.

“Сьогодні вже НАК “Нефтегаз” звернувся в суд з вимогою ліквідувати “Укргаз-Енерго”, – сказав він, уточнивши, що позов був поданий у першій половині лютого.

Галущак підкреслив, що в разі ліквідації “Укргаз-Енерго” компанія не зможе ухвалити рішення щодо виплати дивідендів “Нафтогазу України”, на які він розраховує для погашення свого боргу за поставлений до 1 січня 2008 газ.

Як повідомляло агентство, раніше Галущак заявляв, що, відповідно до законодавства, існують два шляхи ліквідації закритого акціонерного товариства: рішення акціонерів або рішення суду, яким відміняється реєстрація компанії у зв’язку з порушеннями при її створенні.

2 лютого прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що Рада національної безпеки й оборони 1 лютого вирішила переглянути ліцензію СП “Укргаз-Енерго” на реалізацію газу на внутрішньому ринку.

Також вона заявила, що РНБО 1 лютого вирішила відмовитись від посередництва компаній “РосУкрЕнерго” і “Укргаз-Енерго” на ринку газу.

You must be logged in to post a comment.