Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Колесніченка облили кефіром.

КолесніченкоРегіонала, який звинуватив Тимошенко в знищенні російської мови, облили кефіром.

Сьогодні, 3 березня, під час прес-конференції активіст Тризубу імені Степана Бандери облив кефіром одного з організаторів з’їзду в Сєверодонецьку, народного депутата від Партії регіонів Вадима Колесніченка.

Під час прес-конференції Колесніченко розповідав про результати з’їзду депутатів всіх рівнів в Сєверодонецьку 1 березня.

Під час прес-конференції людина, яка сиділа серед журналістів, підхопилася й облила кефіром співголову оргкомітету з’їзду, главу Луганської облради Валерія Голенка й секретаря оргкомітету, народного депутата Вадима Колесніченка.

Чоловік заявив, що представляє Всеукраїнську організацію Тризуб імені Степана Бандери, і додав, що виступає проти запровадження в Україні російської мови в якості офіційної.

У свою чергу, Колесніченко підкреслив, що проведений у Сєверодонецьку з’їзд свідчить про необхідність “боротися з такими фашистами, яких усі бачили на прес-конференції”.

Тим часом, Голенко заявив, що парубки з Тризубу – яскравий представник так званих “демократів і патріотів”.

Нагадаємо, сьогодні, 1 березня, в Сєверодонецьку відбувся ІІ Всеукраїнський з’їзд депутатів рад усіх рівнів.

У роботі з’їзду взяли участь 3647 депутатів рад різних рівнів з усіх регіонів України.

Нагадаємо, народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко на з’їзді в Северодонецьку заявив про те, що політика по відношенню до російськомовного населення в Україні переходить в расизм і ксенофобію

“Тимошенківське “біле братерство” тупо знищує російську мову”, заявив Колесніченко.

За матеріалами ЛIГАБiзнесIнформ

You must be logged in to post a comment.