Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Блокування підтримується тими, хто мріє про переформатування коаліції.

ТимошенкоТимошенко заявила, що стала заручницею змови.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що демократична коаліція стала заручником політичної змови про переформатування коаліції.

Про це лідерка БЮТ сказала сьогодні, 5 березня, під час прес-конференції в кабінеті міністрів. «Я переконана, що все це блокування підтримується досить ретельно тими, хто все ще мріє про переформатування коаліції, і хто мріє про те, що дестабілізація в парламенті може усунути від влади демократичну команду.

Тому я хочу виразити співчуття депутатам демократичної коаліції, які стали заручниками всіх тіньових політичних змов», – заявила глава уряду. Прем`єр-міністр переконана, що робота парламенту блокується штучно.

«Мені дуже шкода, що парламент перетворився в середовище локальної політичної кризи, але це не заважає уряду системно і нормально працювати, це не заважає нам наводити порядок», – додала Юлія Тимошенко. Крім того прем’єр висловила переконання, що уряд буде центром української стабільності.

Як повідомлялося, голова ВР Арсеній Яценюк заявив, що з 13 березня Президент має законне право розпочати консультації про розпуск парламенту.

4 березня секретар Ради національної безпеки та оборони Раїса Богатирьова заявила, що Президент України Віктор Ющенко може розпочати консультації щодо розпуску парламенту, якщо Верховна Рада найближчими днями не відновить свою роботу.

Водночас сьогодні, 5 березня, фракціям ВР не вдалося досягнути компромісу щодо розблокування роботи парламенту.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович закликав прихильників ПР до масових акцій протесту. За його словами, Партія регіонів «вичерпала резерв своїх можливостей щодо пошуку шляхів переконання помаранчевих лідерів у згубності їх позиції». Він підкреслив, що тепер партія звертатиметься «за підтримкою до народу».

За матерiалами УНІАН

You must be logged in to post a comment.