Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Рейтинг найцікавіших маршрутів подорожей.

рейтинг найцікавіших маршрутівНавколо світу за 52.000 дол.: рейтинг найцікавіших маршрутів.

Американський журнал Forbes опублікував рейтинг найцікавіших, за версією видання, маршрутів подорожей, повідомляє Newsru.com з посиланням на видання 100 Доріг.

Перше місце в рейтингу зайняв маршрут Пекін-Гонконг. Вартість такої поїздки складе близько 1,5 тисячі доларів. Цілком можливо включити в таку подорож і прогулянку по Великій китайській стіні.

Другий за популярністю туристичний маршрут – це поїздка в Кенію. Там можна насолодитися світом дикої природи, погуляти поруч зі слонами, носорогами, шимпанзе та фламінго. Правда, обійдеться такий відпочинок дорожче – від двох тисяч доларів і вище.

Третє місце в списку Forbes зайняло сходження на Кіліманджаро. 17 днів прогулянки обійдуться приблизно в 6 тисяч доларів.

На четвертому місці – поїздка на Аляску, за яку прийдеться віддати близько 8 тисяч доларів. Слідом іде тур по степах Монголії, де можна покататися на конях, поспілкуватися з пастухами та з’їсти баранину в справжній юрті. Такі розваги будуть коштувати приблизно 4,5 тисячі доларів.

На шостому місці – незвичайна подорож у найпівденнішу точку земної кулі – до Південного полюса. Такий тур буде коштувати не менше 10 тисяч доларів.

Сьоме місце – за перетином Атлантики. Відправлення з Португалії, відвідування Канарських островів і Кабо-Верде, кінцевий пункт – бразильський порт Сальвадор. Так за 19 днів і 6 тисяч доларів можна практично повторити маршрут Колумба.

А за 52 тисячі доларів можна здійснити кругосвітню подорож: відправитися з Англії, відвідати Малі, Гану, Замбію, Мальдіви, Індію і т.д., і через 22 дні завершити подорож у Португалії.

За матеріалами РІА Новини

You must be logged in to post a comment.