Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Україна не давала згоду на газ по $321.

 НАК Нафтогаз УкраїниКабмін заперечує, що Україна погодилася на газ по $321.

В українському Кабміні спростували інформацію газети Коммерсант про те, що Україна готова платити за російський газ, спожитий у січні-лютому 2008 року, на рівні $321 долара за тисячу кубометрів.

Як повідомили в управлінні зі зв’язках із ЗМІ за узгодженням з НАК Нафтогаз України, “поширене деякими ЗМІ повідомлення щодо нової ціни на газ, яку за їхнім ствердженням, Україна погодилася платити Газпрому, не відповідає дійсності”

У Кабміні нагадали, що тільки сьогодні керівник Нафтогазу Олег Дубина відбуває до Москви на переговори щодо остаточного узгодження і нормалізації відносин між НАК Нафтогаз і ВАТ Газпром, і лише після цього НАК Нафтогаз України надасть громадськості інформацію про результати переговорів.

В уряді зазначають, що Нафтогаз у переговорах із Газпромом керується виключно директивами Президента України Віктора Ющенка і прем’єр-міністра Юлії Тимошенко й не відступить ні на крок від національних інтересів України.

Кабмін звертався з проханням до ЗМІ ретельніше ставитися до своїх професійних обов’язків і не публікувати свідомо недостовірну інформацію, яка вводить в оману громадян і підсилює напруженість у суспільстві.

Нагадаємо, що сьогодні 11 березня, газета Коммерсант-Україна розповсюдила інформацію, що Україна погодилася з тим, що ціна російського газу, спожитого в січні-лютому 2008 року, складатиме 321 долар за тисячу кубометрів.

Видання посилалося на договір, підписаний 6 березня заступником голови правління НАК Нафтогаз України Ігорем Діденком, а також виконавчими директорами RosUkrEnergo Дмитром Глебком і членом правління Газпрому Костянтином Чуйченком, який, як написала газета, є її у розпорядженні.

За матерiалами УНІАН

You must be logged in to post a comment.