Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Мобільні групи для боротьби з контрабандою.

Генеральна прокуратура створить мобільні групи, які перевірятимуть всі кримінальні справи, що стосуються контрабанди.

Про це повідомив Генеральний прокурор України Олександр Медведько у вівторок на брифінгу для преси, розповідаючи про підсумки наради за участю Президента України з питань протидії корупції у митних органах.

Зокрема, за словами Генпрокурора, сьогодні на нараді було прийнято рішення створити мобільні групи з представників центральних апаратів силових структур, які виїжджатимуть в регіони України і вивчатимуть кримінальні справи – як оперативні розшукові, так і ті, що вже знаходяться у впровадженні, а також зупинені або закриті, за 2005-2007 роки, передає «УНІАН».

Медведько повідомив, що цю роботу очолить один із заступників Генерального прокурора.

«Я думаю, що найближчим часом, а цей час визначений Президентом як місяць, ми доповімо Президентові про наші досягнення у сфері боротьби з контрабандою», – сказав він.

Також, за словами Медведька, за останні два місяці в Україні було порушено 80 кримінальних справ, зокрема, за фактом контрабанди товарів – 54 справи.

Як повідомлялося, Президент Віктор Ющенко доручив СБУ і Генпрокуратурі провести перевірку законності закриття кримінальних справ про контрабанду на суму понад 300 тис. грн., які були порушені упродовж 2005-2007 років. На проведення такої перевірки відведено термін 30 днів.

You must be logged in to post a comment.