Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Янукович ініціюватиме збільшення прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати.

ЯнуковичЯнукович зобов’язує Кабмін узяти з нього приклад.

Опозиційний уряд ініціюватиме збільшення прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати, заявив його глава, лідер Партії регіонів, Віктор Янукович.

Зокрема, сьогодні на засіданні опозиційного уряду Янукович зазначив, що найближчим часом він ініціюватиме внесення змін до держбюджету щодо збільшення розмірів прожиткового мінімуму і мінімальної зарплати.

За його словами, новий розмір прожиткового мінімуму на 1 людину повинен складати з 1 квітня 656 гривень, з 1 липня – 663 гривні, а з 1 жовтня – 675 гривень. Янукович також нагадав, що подібні дії його уряд уже здійснював у 2007 році.

“Ми приклад показали нинішньому урядові, хай він спробує цього не зробити”, – наголосив він.

Також, за словами тіньового прем’єра, новий рівень мінімальної зарплати повинен складати з 1 квітня 608 гривень, з 1 жовтня – 647 гривень, з 1 грудня – 695 гривень.

Крім того, у своєму виступі Янукович закликав діючий Кабінет міністрів розробити програму антиінфляційних заходів. Він зазначив, що рівень інфляції вже є не просто загрозливим, а катастрофічним. За прогнозами незалежних аналітиків, додав він, інфляція до кінця року може складати 25%.

“Ми робитимемо все, щоб уряд зайнявся програмою антиінфляційних заходів”, – сказав керівник опозиційного уряду, зауваживши, що з цією метою тіньовий Кабмін ініціюватиме ухвалення ряду законопроектів, “направлених на компенсацію громадянам у зв’язку із зростанням інфляції та збільшенням цін”.

Серед таких законопроектів він назвав законопроект про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, проект нового Трудового кодексу, зміни до закону про сприяння соціальному становленню.

Як повідомлялося, сьогодні прес-служба БЮТ розповсюдила заяву про те, що “Партія регіонів готує широкомасштабну кампанію, направлену на роздування інфляційних процесів”.

Партія регіонів ці звинувачення відкидає.

За матерiалами УНІАН

You must be logged in to post a comment.