Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Правила зайняття сексом на відкритому повітрі.

У голландських парках тепер дозволено займатися сексом. Поліцейські, відмітивши подібне, не реагуватимуть і тим більше не притягатимуть людей до відповідальності за порушення суспільної моральності.

Слідом за Амстердамом в інших великих містах – Роттердамі, Гаазі, Утрехті – приступили до розробки нових поліцейських інструкцій, що передбачають відміну санкцій відносно тих, хто займається любов’ю на відкритому повітрі.

Проте закохані будуть вимушені дотримуватися і деяких правил: займатися сексом можна тільки ближче до вечора і вночі, розташовуватися далеко від дитячих ігрових зон, кидати презервативи і недопалки в спеціальні корзини. Недотримання цих правил спричинить дуже великі штрафи, – пише «Newsru.com».

Поліції найбільших міст Голландії запропоновано наслідувати приклад Амстердама, де влада давно дозволила вільний секс у деяких публічних парках. У проекті інструкцій, направленому в муніципальні адміністрації великих міст, мовиться, що держслужбовці, які побачили усамітнені парочки або групи людей, «у жодному випадку не повинні перешкоджати їх заняттям, якщо тільки вони не заподіюють неспокій оточуючим».

Співробітники поліції можуть втрутитися тільки в тому випадку, якщо поведінка закоханих «є образливою по відношенню до інших відвідувачів парку».

Дозвіл влади викликав незадоволеність серед власників собак у Нідерландах. Річ у тому, що собак у парках, навпаки, заборонили вигулювати без повідця. На думку чиновників, коли собака не знаходиться на прив’язі, вона пісяє «на все, що бачить» і завдає неприємностей іншим відвідувачам.

You must be logged in to post a comment.