Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Омельченко переконує, що саме Тимошенко потрібна киянам.

Народний депутат Олександр Омельченко (НУ-НС) заявляє, що більше не балотуватиметься на посаду мера столиці, оскільки роботу в Верховній Раді вважає для себе найкращою. Про це він сказав у п’ятницю на прес-конференції в Києві, відповідаючи на запитання, чи буде він висувати свою кандидатуру на виборах Київського міського голови.

«Я в своєму житті вперше (став – ред.) народним депутатом. Я не був за все своє життя у космосі й у Верховній Раді. У ВР потрапив, залишився космос. Це я ще побачу за станом здоров’я. А то скрізь був… На всіх посадах був: майстер, технолог, начальник цеху, директор заводу, комбінату, главку, потім голова (міський – ред.) 10 років. Був всім. Найкраща посада для мене – народний депутат України», – сказав Омельченко.

При цьому він підкреслив, що «дуже хоче виконати обов’язок народного депутата України».

«Народний депутат вищий за ненародного мера», – зазначив Омельченко, передає «УНІАН».

Щодо того, кого він підтримає на виборах мера, Омельченко сказав: «Жінку». За його словами, він впродовж багатьох останніх років умовляв Юлію Тимошенко балотуватися на посаду Київського міського голови, оскільки переконаний, що саме вона потрібна киянам.

«Вона узяла б всі ті голоси, що ми отримали разом», – сказав Омельченко.

За його словами, йому також подобаються як можливі кандидати на пост мера Києва В’ячеслав Кириленко, Микола Катеринчук, Юрій Луценко, Віталій Кличко, Михайло Поживанов, Анатолій Коваленко. В той же час він зазначив, що можна назвати ще десяток таких симпатичних людей, але всіх їх потрібно готувати до цієї посади.

Омельченко також висловив переконання, що зараз необхідно «створити єдину команду і вибрати одного лідера».

You must be logged in to post a comment.