Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Яценюк зібрав у себе лідерів фракцій.

ЯценюкУ ВР лідери фракцій зібрались на нараду.

Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк сьогодні, 14 березня, за чотири дні до пленарного засідання скликав на нараду лідерів парламентських фракцій. Депутати домовляються, який день присвятити винятково опозиції, а який Президенту.

Головна метою зустрічі є обговорення порядку денного засідання ВР, шо відбудеться у вівторок 18 березня. Саме тоді планують заслухати звернення Президента України, а також звіт про урядову програму на поточний рік. Натомість середу мають намір присвятити опозиції, аби меншість змогла висловити усі питання, що її турбують.

Коаліційні фракції підтримують попередню пропозицію про заслуховування у вівторок, 18 березня, послання Віктора Ющенка до Верховної Ради. «Ми знаємо, що є попередня пропозиція, щоби це послання відбулося у вівторок і фракція Наша Україна- Народна Самооборона і коаліція безумовно такий підхід підтримують», – повідомив лідер фракції НУ-НС В’ячеслав Кириленко.

За його словами, коаліція погоджується змінити регламент роботи Верховної Ради України і забезпечити протягом одного дня обговорення тих питаня порядку денного, які запропоновані лише парламентською опозицією. «Ми вважаємо, що таким днем повинна бути середа”, – сказав Кириленко.

Проте, як зазначив лідер фракції Блоку свого імені Володимир Литвин заслуховування у середу лише опозиції може призвести до того, що цього дня на засідання ВР прийдуть тільки опозиціонери.

“Намагання зафіксувати таку поляризацію, навіть у плануванні роботи Верховіної Ради України, може призвести до парадоксальної такої картини, що в середу, коли будуть розглядати питання, які вносять не члени коаліції, будуть присутні фракції, що не входять в коаліцію, а в інші дні будуть приходити на роботу фракції, які належать до коаліції. Я не сприймаю такого підходу”, – наголосив Володимир Литвин

За матерiалами 5 канал

You must be logged in to post a comment.