Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Сім’я Кушнарьова звернулася до прокуратури Харківської області з проханням про дорозслідування його справи.

КушнарьовСім’я Кушнарьова просить у прокуратури дорозслідування.

Сім’я депутата Верховної Ради 5-го скликання Євгенія Кушнарьова, загиблого в результаті отриманого на полюванні поранення, звернулася до прокуратури Харківської області з проханням про дорозслідування його справи.

Про це пресі повідомив адвокат сім’ї Кушнарьова В’ячеслав Стовба.

Піти на такий крок сім’ю Кушнарева спонукали сумніви у свідченнях свідків.

15 березня син політика Андрій Кушнарьов у ефірі харківської телекомпанії Агентство телебачення Новини заявив, що учасники полювання, під час якого загинув політик, дали помилкові свідчення, щоб приховати справжній час пострілу в батька.

“Наш адвокат провів самостійне розслідування і знайшов людину, яка бачила машини мисливців, що від’їжджають від будинку Завального між 14:00 і 15:00. Ми припускаємо, що після поранення батька привезли туди, і він там знаходився без усякої меддопомоги, а учасники полювання в цей час вирішували, що робити далі. Потім, мабуть, здогадалися, що пораненого все ж таки слід везти до лікарні, оскільки він може померти прямо в будинку Завального”, розповів син політика Андрій Кушнарьов.

У той же час, згідно з матеріалами справи, трагедія відбулася 16 січня о 15:45.

У кінці минулого року Дмитро Завальний, якого звинувачують у вбивстві Євгенія Кушнарьова через необережність не визнав своєї провини і заявив про відведення слідчого.

Нагадаємо, 17 січня виповнився рік з дня смерті народного депутата України, екс-керівника Адміністрації Президента і колишнього губернатора Харківської області Євгенія Кушнарьова, що загинув у результаті отриманих ран під час полювання.

На сьогоднішній день слідство у кримінальній справі за фактом загибелі народного депутата України Євгенія Кушнарьова припинене.

За матерiалами Українські Новини

You must be logged in to post a comment.