Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Литвин вважає, що газові поступки Україні росіяни роблять за компроміси в інших питаннях.

ЛитвинПоступки в газових питаннях росіяни не за красиві очі роблять.

Глава Народної партії України, народний депутат Володимир Литвин вважає, що газові поступки Україні росіяни роблять за компроміси в інших питаннях.

”Поступки в газових питаннях нам росіяни не за красиві очі зроблять. Це означає, що є домовленості про компроміси щодо інших ключових питань”, – вважає Володимир Литвин.

Про це він заявив сьогодні на прес-конференції у Житомирі, коментуючи останні газові домовленості України з Росією. ”Газ повинен припинити бути політичним товаром, і лише тоді буде менше страху за те, що Росія здійснюватиме політичний патронат над Україною”, – заявив Литвин.

За його словами, коли він чує заяви про те, що Газпром або безпосередньо, або через свої структури продаватиме на українському ринку не менше 7,5 млрд. кубометрів газу, то в нього виникає питання: ” За якою ціною і хто це робитиме?”.

При цьому політик назвав розмови про успішні переговори з газових питань України з Росією безглуздими. “Тут іде маніпуляція і гра на те, щоб сподобатися людям”, – зазначив він.

”Ніколи не було і не буде найближчим часом прозорості в газовій сфері, оскільки там крутяться дуже великі гроші”- переконаний Литвин.

Він також пояснив причини газової боротьби. ”Це відбувається тому, що декому потрібно сформувати бюджет на президентську виборчу кампанію. А за підрахунками фахівців, для того, щоб брати участь у президентських виборах, потрібно мати щонайменше 1 мільярд доларів”, – наголосив політик.

Нагадаємо, 13 березня, Газпром і Нафтогаз України підписали Угоду про розвиток відносин у газовій сфері. Покупцем газу на кордоні з Україною буде НАК Нафтогаз України.

Постачання середньоазіатського газу в січні-лютому в обсязі 5,2 млрд. куб м будуть повністю оформлені й сплачені за контрактами РосУкрЕнерго і УкрГаз-Енерго.

За матерiалами УНІАН

You must be logged in to post a comment.