Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Президентові України передано документи про зловживання з боку Київської міської державної адміністрації та Черновецького.

ТимошенкоТимошенко прислала Ющенку компромат на Черновецького.

Кабінет Міністрів України надіслав Президентові України пакет документів про встановлені зловживання з боку Київської міської державної адміністрації та мера Києва Леоніда Черновецького.

Як повідомляє Управління зв’язків із засобами масової інформації Секретаріату Кабінету Міністрів України, серед документів, зокрема, розпорядження, в якому уряд звертається до Президента з поданням про звільнення Черновецького з посади, а також матеріали за результатами перевірки Робочої групи діяльності керівництва КМДА.

Так, у розпорядженні КМУ від 12 березня поточного року «Про стан виконання Київською міськдержадміністрацією актів законодавства і вирішення актуальних проблем розвитку м. Києва», підписаному прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко, вказується на серйозні проблеми у розвитку столиці та значні недоліки в роботі міськдержадміністрації, які негативно впливають на комплексний розвиток міста і створюють напруженість у суспільстві, передає «УНІАН».

Згідно з матеріалами перевірок, що додаються, тільки у сфері земельних відносин з початку 2008 року викрито 36 злочинів, за якими порушено кримінальні справи проти посадових осіб міськдержадміністрації. Крім того, виявлені значні зловживання у фінансово-бюджетній сфері. Зокрема, що стосується виконання бюджету міста Києва за 2006-2007 роки, виявлено фінансові порушення на загальну суму понад 1,2 млрд. грн., зокрема, недоотримання або втрата фінансових ресурсів – 251,8 млн., втрата коштів у результаті порушень під час проведення фінансових операцій – 39,4 млн., нецільове використання бюджетних коштів – 36,5 млн., недолік основних коштів і матеріальних цінностей – 1,7 млн., а також інші порушення фінансової дисципліни на загальну суму 899,8 млн. грн.

Також Президентові України передано документи, в яких засвідчується ігнорування керівництвом міськдержадміністрації низки доручень уряду, зокрема, про впорядковування структури апарату КМДА з метою запобігання дублюванню повноважень і чіткого розподілу обов’язків між заступниками глави міськдержадміністрації.

You must be logged in to post a comment.