Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Перевибори Черновецького без застосовування спеціальних парламентських впливів.

ТимошенкоБЮТ цивілізовано примусить ВР проголосувати за перевибори Черновецького.

БЮТ використовуватиме цивілізовані методи для ухвалення рішення у Верховній Раді про проведення дострокових виборів мера Києва і Київради

Про це заявила прем’єр-міністр України сьогодні на прес-конференції в Кабінеті Міністрів.

„Ми використовуватимемо цивілізовані методи, для того, щоб Верховна Рада не приступила до розгляду жодного питання до тих пір, поки не буде результативно проголосована ухвала про дострокові вибори мера Києва і Київради”, – сказала Юлія Тимошенко.

Прем’єр-міністр виключила можливість блокування депутатами фракції БЮТ трибуни парламенту.

“Я не думаю, що дійде до дуже різких кроків, тому що я чомусь вірю, що глава Верховної Ради, який формує порядок денний, і є членом демократичної коаліції, поставить це питання на першочергове голосування”, – пояснила вона.

Тимошенко також розраховує, що Наша Україна – Народна самооборона також одноголосно підтримають ухвалу ВР про проведення дострокових виборів в столиці України.

„Тому, я маю надію, що нашій фракції не доведеться застосовувати спеціальні парламентські впливи, і ми зробимо все на основі домовленостей і на основі нашої коаліційної угоди”, – вважає глава уряду.

Також, Юлія Тимошенко заявила, що БЮТ не братиме участі в роботі парламенту до ухвалення рішення про дострокові вибори Київської міської ради і Київського міського голови.

Вона проінформувала, що БЮТ вніс до ВР проект ухвали про проведення дострокових виборів мера Києва і міськради через 45 днів після ухвалення цієї постанови.

Лідер БЮТ також зазначила, що оголошення дострокових виборів мера Києва і міськради є конституційною нормою, яка не вимагає «ніяких роз`яснень, ніяких додаткових дій».

„На сьогоднішній день є матеріали і документи, підготовлені робочою групою урядовою, яка працювала, яка передала всі матеріали у Верховну Раду і в спеціальну слідчу комісію. Я впевнена, що ця слідча комісія невідкладно розбереться з цими матеріалами, спробує зібрати додаткові матеріали – для цього багато часу не треба, і у вівторок ми будемо абсолютно готові, щоб проголосувати постанову про дострокові вибори мера Києва і міськради”, – сказала вона.

Тимошенко також повідомила, що вівторок стане „моментом істини„ для всіх депутатів і буде видно, хто, яким чином ставиться до ухвалення цієї постанови.

Вона не виключила, що депутати „прикриватимуться будь-якими мотивами”.

„Вони прикриватимуться або порушенням регламенту, або тим, що це, можливо, не на часі, або розповідатимуть, який мер Леонід Черновецький ефективний. Я думаю, що ми, починаючи з вівторка, весь цей цирк побачимо”, – припускає лідер БЮТ.

За матеріалами УНІАН

You must be logged in to post a comment.