Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Путін готовий допомогти НАТО в бойових діях в Афганістані в обмін на відмову Україні і Грузії в прийомі до Альянсу.

НАТОЗаради того, щоб в НАТО відмовили Україні, Росія готова на багато що!

Президент Росії Володимир Путін готовий допомогти країнам НАТО в бойових діях в Афганістані в обмін на відмову Україні і Грузії в прийомі до Альянсу.

Про це повідомляє радіостанція “Эхо Москвы” з посиланням на впливову польську газету “Избирательная”. Вона при цьому посилається на джерела в НАТО і в європейських столицях.

За інформацією видання, на недавніх переговорах з канцлером ФРН Ангелой Меркель Путін навіть запропонував направити російські підрозділи до Афганістану.

Також, за цими даними газети, Путін готовий створити транспортний коридор для переправлення військ НАТО з Європи до Афганістану.

Проте російські експерти заперечують можливість такої домовленості, стверджуючи, що і без цього “у Росії є можливість сформулювати власні умови, які керівництво НАТО вимушене буде враховувати”, хоча “НАТО не може відмовити в ухваленні будь-якій країні, якщо вона хоче приєднатися і відповідає умовам блоку.

У відповідь на повідомлення зарубіжних ЗМІ про те, що Росія може направити свої війська до Афганістану в обмін на відмову НАТО від прийняття до своїх лав України і Грузії інформоване джерело заявило: “Ми вже одного разу вводили війська в цю країну і отримали належні уроки. Для нас ця тема закрита, і ніяких розмінів тут бути не може”, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Росія сприяє операції Північноатлантичного альянсу в Афганістані, надаючи повітряні коридори для перекидання в цю країну особового складу і військових вантажів різного призначення, і неодноразово заявляла про готовність до розширення такої взаємодії з НАТО.

“Крім того, російське керівництво заявляло про важливість співпраці з НАТО на двосторонній або багатобічній основі – у взаємодії НАТО і Організації Договору про колективну безпеку – в боротьбі з наркозагрозою, витікаючою з Афганістану”, – підкреслило джерело.

Нагадаємо, що Президент України Віктор Ющенко заявляє, що особисто проводить, і проводитиме двосторонні зустрічі з лідерами країн ЄС, які також є і членами НАТО, з тим, щоб заручитися їх підтримкою при розгляді питання про надання Україні плану дій відносно членства в НАТО на саміті Альянсу в квітні в Бухаресті.

За матеріалами Мignews

You must be logged in to post a comment.