Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Медведєв, Райс, Гейтс – зустріч у Кремлі.

МедведєвМедведєв зустрівся з Райс і Гейтсом у Кремлі.

Держсекретар США Кондоліза Райс і міністр оборони Сполучених Штатів Роберт Гейтс напередодні переговорів щодо ПРО провели зустріч з новообраним президентом Росії Дмитром Медведєвим.

У ході бесід з Райс і Гейтсом Медведєв прийняв ппривітання з перемогою на виборах і заявив про “спадкоємність відносин” між США і Росією.

“У нас є питання, з яких зберігаються відмінності в позиціях, – це ПРО і СНО, – але є воля рухатися вперед і ми повинні створити основу для спадкоємності відносин Росії і США. У нас для цього є всі можливості”, – сказав Медведєв.

Безпосередньо розгортання систем протиракетної оборони не було темою бесіди між Райс, Гейтсом і Медведєвим. Натомість співбесідники обговорювали загальні перспективи співпраці й у результаті зійшлися на тому, що треба “рухатися вперед”, “провести серйозні переговори” і “будувати відносини між двома країнами необхідно на міцній основі, яка вже є”.

Наприкінці Роберт Гейтс, указуючи на свою зламану руку, зазначив, що через травму з ним “легко розмовлятиме”. Медведєв вирішив відбутися жартами у відповідь і заявив: “Подивимося”.

Переговори щодо ПРО між представниками США і російською владою відбудуться у вівторок, 18 березня. З російського боку в них візьмуть участь міністр закордонних справ Сергій Лавров і міністр оборони Анатолій Сердюков.

За матеріалами РІА Новости

You must be logged in to post a comment.