Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Олександр Лукашенко уклав контракт із британським ветераном-політтехнологом Тімом Беллом.

ЛукашенкоЛукашенко найняв піарника Березовського і Маргарет Тетчер.

Як повідомляє британська газета The Guardian, президент Білорусі Олександр Лукашенко уклав контракт із британським ветераном-політтехнологом Тімом Беллом, який свого часу представляв інтереси Маргарет Тетчер і Бориса Березовського.

На сайті президента Білорусі повідомляється, що Лукашенко і Белл, якого видння називає “гуру від піару”, зустрічалися минулого тижня.

The Guardian: 66-річний Белл не вперше має справу з клієнтом, у якого неоднозначна репутація “Він хотів би, щоб його країну краще розуміли, а його успіхи краще усвідомлювали. Лукашенко не бачить препятствій до того, щоб Білорусія дружила одночасно із Заходом і з Росією”, заявив Белл в інтерв’ю російському виданню The Moscow Times після зустрічі з Лукашенко в Мінську.

“66-річний Белл не вперше має справу з клієнтом, у якого неоднозначна репутація. Крім Тетчер, він консультував і уряд Іраку (з питань будівництва демократії). Після вбивства дисидента Олександра Литвиненка в 2006 році Белл представляє інтереси Бориса Березовського, критика Кремля, в його сутичці з президентом Росії Володимиром Путіним”, пише The Guardian у своєму сьогоднішньому номері.

Але Лукашенко, мабуть, підніс Беллу найскладнішу задачку за його життя, зазначає газета, нагадуючи про те що ЄС і США внесли Лукашенка й інших представників білоруського керівництва до чорного списку осіб, яким не дають візи, а також про звинувачення правозахисників на адресу білоруського президента.

За матеріалами ИноПресса.

You must be logged in to post a comment.