Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Ахметов планує взяти участь у приватизації Укртелекому.

АхметовАхметов зацікавився купівлею Укртелекому.

Норвезька Telenor і українська SCM, що належить Рінату Ахметову, чекають на оголошення остаточних умов конкурсу з продажу 67,79% акцій ВАТ Укртелеком для ухвалення рішення про участь у ньому.

“Ми поки не маємо достатньо інформації, щоб ухвалювати рішення про участь у приватизації”, – сказав старший віце-президент Telenor Оле Бьйорн С’юлстад (Ole Bjorn Sjulstad).

“Оскільки Укртелеком входить до сфери наших стратегічних інтересів, то цікаво подивитися умови приватизації. Але більше я поки нічого сказати не можу”, – виклав позицію СКМ директор із розвитку бізнесу СКМ Ілля Архипов.

ВАТ Укртелеком – монополіст на ринку фіксованого зв’язку України з надання послуг електрозв’язку. Компанія 1 листопада 2007 року почала надавати послуги мобільного зв’язку третього покоління під торговою маркою UTEL. У власності держави знаходиться 92,79% її акцій.

Кабінет міністрів України 6 лютого 2008 року затвердив уточнений план розміщення акцій Укртелекому, що припускає продаж на конкурсі із застосуванням відвертості пропозиції ціни за принципом аукціону контрольного пакету в розмірі 67,79% акцій і закріплення в держвласності блокуючого пакету в розмірі 25%+1 акція. Фонд держмайна України направив запрошення всім зацікавленим особам взяти участь у підготовці цього конкурсу.

Поки про свій інтерес до нього заявила російська група компаній МТС.

За матерiалами Інтерфакс-Україна

You must be logged in to post a comment.