Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Зниження цін на нафту на світових ринках.

Ціни на нафтуЦіни світового ринку на нафту знизилися до 100 дол.

Ціни світового ринку на нафту за підсумками торгів 19 березня 2008 р. на провідних нафтових біржах значно знизилися. Офіційні ціни нафтових ф’ючерсів найближчого місяця постачання склали:

у Лондоні на InterContinental Exchange Futures – IPE Brent Crude – 100,72 (-4,84) дол./бар.; у Нью-Йорку на New York Mercantile Exchange – Light, Sweet Crude Oil – 104,48 (-4,94) дол./бар.

На думку експертів, зараз на ринку нафти відбувається нормальна корекція. Раніше великих перепадів на ринку нафти не спостерігалося, був присутній стійкий підвищувальний тренд, тоді як фондові ринки “лихоманило”.

Крім того, позначка 110 дол./бар. є достатньо сильним рівнем опору, тому без істотних вливань нових коштів на тлі кризи ліквідності, яка поки далека від завершення, не варто чекати, що ціна на нафту подолає цю позначку.

Відзначимо, сьогоднішнє падіння цін можна назвати помірним у порівнянні з їхнім рекордним за 17 років падінням, зареєстрованим на початку поточного тижня, коли на торгах 17 березня максимальне падіння котирувань в ході сесії досягло 6,94 дол./бар.

You must be logged in to post a comment.