Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Яценюк чекає грунтовну інформацію щодо ситуації у Харкові.

ЯценюкЯценюк пообіцяв депутатам інформацію про Добкіна.

Генпрокуратура та СБУ після проведення необхідних перевірок готові надати інформацію Верховній Раді щодо ситуації у Харкові, розповів спікер Яценюк під час ранкового пленарного засідання парламенту.

За словами голови ВР, Служба безпеки відправила до Харкова уповноваженого заступника голови відомства для вивчення ситуації на місці.

Крім того, голова ВР наголосив, що вчора у нього відбулася розмова з генеральним прокурором та в.о. голови СБУ.

«Ситуація максимально деполітизована, зараз проходить відповідна перевірка, і за результатами перевірки, якщо буде відповідне бажання народних депутатів, ми зможемо заслухати інформацію і генерального прокурора, і голови СБУ, тому що і Медведько, і Наливайченко виявили готовність у будь-який момент прибути до ВР», – сказав Яценюк.

При цьому він закликав депутатів дочекатися матеріалів розслідування службової перевірки. «Думаю, що нам нададуть грунтовну інформацію з даного приводу», – сказав Яценюк.

Як повідомлялося, СБУ порушила кримінальну справу за фактом розтрати 2, 4 млн грн посадовцями Харківської міської ради.

18 березня працівники СБУ провели обшук у приміщенні Харківській міськраді і вилучили ряд документів. Увечері того ж дня прес-служба Харківської міськради заявила про «збройне захоплення» приміщення міськради співробітниками загону Альфа на чолі зі службовцями СБУ.

Фракція Партії регіонів напередодні вимагала звіту Генпрокурора та керівника СБУ щодо ситуації у Харкові на завтрашньому ж засіданні ВР. Якщо рішення про звітування не підтримають, у ПР заявляли, що заблокують парламентську трибуну і «піднімуть регіони»

19 березня парламент відмовився запросити генпрокурора та голову СБУ, щоб вони проінформували парламент щодо ситуації в Харкові.

За матерiалами УНІАН

You must be logged in to post a comment.