Влада і політики. Політичні новини Львова, України та світу

Пані Семенюк-Самсоненко намагалася привласнити серце Києва.

Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу відносно службових осіб Фонду державного майна України.

Про це повідомив народний депутат від БЮТ, заступник голови Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації Валерій Писаренко, передає УНІАН.

За його словами, Генеральна прокуратура встановила, що частина приміщень заводу “Арсенал” були приватизовані незаконно. Писаренко продемонстрував лист за підписом заступника генерального прокурора України Ріната Кузьміна, в якому наголошується, що приватизація частини виробничо-складських приміщень в корпусах №3 і №3-а, що знаходилися на балансі ГП “Завод “Арсенал”, проводилася з порушенням вимог чинного законодавства.

“За даним фактом Генеральною прокуратурою порушена кримінальна справа відносно службових осіб Фонду державного майна Україна за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.233 Кримінального кодексу України. Хід розслідування узятий на контроль. В процесі розслідування кримінальної справи буде вирішено питання щодо повернення цих об’єктів в державну власність. Крім того, голові ФДМУ внесений протест на накази №594 від 07.04.2006 і №787 від 16.05.2006 про приватизацію частини нерухомого майна ГП “Завод “Арсенал”, – наголошується в листі за підписом заступника генпрокурора.

За словами Валерія Писаренка, ГПУ також виявила, що була спроба передати підприємство особам, наближеним до голови Фонду державного майна України.

“Пані Семенюк-Самсоненко намагалася привласнити серце Києва. До речі, за своєю вартістю він може конкурувати з Одеським припортовим заводом і навіть з “Укртелекомом”. Можете уявити, який подарунок Валентина Петрівна хотіла отримати як весільний!”, – сказав депутат.

За інформацією Писаренка, в процесі розслідування кримінальної справи буде вирішено питання про повернення складських приміщень заводу “Арсенал” в державну власність. При цьому, відзначив він, Валентина Семенюк-Самсоненко, загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі.

“Це перша ластівка для Валентини Петрівни Семенюк-Самсоненко, і завіряю вас, не остання! Ми наполягатимемо на продовженні розслідування “приватизаційної” діяльності голови Фонду державного майна”, – заявив народний депутат.

В той же час він висловив думку, що притягати до відповідальності голову ФДМУ буде дещо проблематично. Валерій Писаренко пояснив це тим, що вже зараз здійснюється тиск з боку високопосадовців, які захищають Валентину Семенюк-Самсоненко.

You must be logged in to post a comment.